Jodłowy Dwór, Babajagowo, Willa Czarownica

logo


W samym centrum
Gór Świętkorzyskich,
u stóp Świętego Krzyża - Łysiec - Łysa Góra, po obu jego stronach do państwa dyspozycji polecamy nasze ośrodki.

Szanowni państwo, nasz region Góry Świętokrzyskie posiada wiele pięknych miejsc idealnie nadających się do spędzenie wolnego czasu i zapomnienia o otaczającym nas, pędzącym świecie. Położone wśród malowniczych gór i lasów atrakcje nie tylko pozwalają miło i rodzinnie spędzic czas, ale również służą naszemu zdrowiu pozwalając cieszyc się czystym powietrzem i nieskalaną naturą.

 

"Jodłowy Dwór", Huta Szklana, gmina Bieliny
Obiekt dysponuje 60 pokojami (dwu- i trzyosobowe, dwa apartamenty i dwa pokoje studio, z pełnym węzłem sanitarnym), wi-fi, salą konferencyjną na 120 osób, dwiema salkami szkoleniowymi klimatyzowane; każda na 30 osób, sauną i siłownią, stołem bilardowym i ping-pongowym oraz stylową restauracją z kominkiem na 150 osób, mniejszą salką kominkową na 35 osób. Wokół obiektu mamy również do zaoferowania zagajnik na imprezy plenerowe, plac zabaw dla dzieci oraz parking.

"BabyJagowo" - w bezpośrednim sąsiedztwie "Jodłowego Dworu"
W malowniczo położonym miejscu, na skraju Puszczy Jodłowej, niedaleko szlaku na Święty Krzyż działa magiczna wioska Baby Jagi, w której znajduję się: Jaskinia Zbója, chatka Jasia i Małgosi, legendarna chatka na kurzej stópce, a także tajemniczy Tunel Strachu z którego nie wszyscy mają przyjemnośc wyjśc cało... Jest to idealny miejsce na spędzenie miło czasu niezależnie od wieku.

 

"Willa Czarownica", Nowa Słupia, gmina Nowa Słupia
Po drugiej stronie Łysej Góry, mieści się drugi z naszych ośrodków, pensjonat Willa Czarownica. Do zaoferowania mamy 12 pokoi, dwu; trzy; cztero; pięcioosobowych, jadalnia, sala szkoleniowa, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci i boisko. Położenie pensjonatu zapewnia widok pięknej panoramy na Łysą Górę.

Centralne położenie naszych obiektów stanowi idealną bazę wypadową do wszystkich atrakcji jakie oferuje nasz region. Szlaki turystyczne i drogi które krzyżują się w miejscowościach gdzie znajdują się nasze obiekty pozwala nam na zaoferowania bogatej oferty która pozwoli państwu spędzic miło i spokojnie swój wolny czas.