Pensjonat Łysica - wellness & spa

logoPensjonat Łysica to idealne miejsce do spędzenia niezapomnianych chwil w cudownej atmosferze. Dogodna lokalizacja sprawia, że atrakcje jak szczyt Łysica czy historyczny Klasztor Bernardynek są w zasięgu ręki. Stanowimy dobrą bazę wypadową do zwiedzania Ziemi Świętokrzyskiej

Z myślą o potrzebach firm, które poszukują kameralnego i ekskluzywnego miejsca pobytów szkoleniowych, konferencji oraz spotkań biznesowych, naszą ofertę wzbogaciliśmy o możliwość wynajęcia Pensjonatu na wyłączność, dzięki czemu zapewnimy Państwu zabawę oraz wypoczynek we własnym gronie. Stworzymy dla Państwa doskonałą atmosferę pracy, przeplataną przerwami kawowymi, przekąskami i smacznymi daniami głównymi serwowanymi w restauracji. Możemy przyjąć na nocleg grupę liczącą 37 osób, przy większej ilości osób istnieje możliwość noclegu w zaprzyjaźnionym pensjonacie.

Ceny pokoi od 155 zł (nocleg ze śniadaniem).

W naszej restauracji mogą odbywać się przyjęcia do 100 osób. Restauracja o oryginalnym i ciepłym wystroju wnętrza zaprasza na smakowite posiłki. Są to najczęściej tradycyjne polskie potrawy, urozmaicone o dania kuchni regionalnej. Naszych Gości rozpieszczamy solidnymi, domowymi porcjami ręcznie robionych pierogów i soczystych mięs. Wszystkie dania przygotowujemy według najlepszych, tradycyjnych przepisów. Wykorzystujemy wyłącznie świeże i najwyższej jakości produkty.

Pensjonat jest przyjazny dzieciom: w restauracji są krzesełka dla dzieci – w tym krzesełko do karmienia, książeczki, malowanki z kredkami, stolik do układania klocków Lego, w grocie solnej jest wydzielona specjalna część z zabawkami dla dzieci , na piaszczystej plaży przy basenie są akcesoria do zabawy w piasku, zjeżdżalnia i trampolina oraz parasole. W trosce o komfort i bezpieczeństwo osób kierujących wózkami schody zastąpiliśmy podjazdem.

Zielone tereny otaczające pensjonat stanowią alternatywę dla ludzi ceniących sobie komfort i spokój. Doskonale wyposażone pokoje oraz apartamenty (klimatyzacja, TV, Internet, łazienki z prysznicami) sprzyjają wypoczynkowi.

Obok pensjonatu znajduje się monitorowany parking, na którym bez problemu mieszczą się autokary.

Turyści chcący zostawić samochód nie płacą za parking, jeśli skorzystają z naszej restauracji.

Na życzenie naszych Gości, we współpracy z wyspecjalizowanymi firmami, oferujemy atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu: zabawy przy muzyce i występy artystyczne, oraz zabawy zewnętrzne: grille, park linowy, paintball, gokarty, spływy kajakowe i wiele innych. Oferujemy również pomoc w organizacji wycieczek po najciekawszych miejscach regionu.